auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200
Pomoc drogowa 24h

Holowanie i pomoc drogowa Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Stłuczka? Poważny wypadek? Jeśli Twój samochód mocno ucierpiał i nie jest w stanie jechać, z pomocą przychodzi nasza pomoc drogowa Poznań! Świadczymy usługi przez całą dobę, więc możesz na nas liczyć, nawet gdy kolizja wydarzy się w środku nocy. Niezależnie od charakteru uszkodzeń sprawnie dowieziemy Twoje auto do warsztatu. Dzięki temu stres związany ze zdarzeniem będzie mniejszy i nie będziesz się martwić o bezpieczeństwo pojazdu. Zapraszamy do skorzystania z usług Waselczyk Garage – to profesjonalna auto pomoc Poznań.

Autoholowanie Poznań obejmuje usługi pomocy drogowej do 7 ton oraz transport:

 • samochodów osobowych i dostawczych,
 • pojazdów uszkodzonych i powypadkowych,
 • ciągników oraz maszyn rolniczych,
 • wózków widłowych.
Handsome middle age man working in towing service on the road. R

Pomoc drogowa Poznań

Nasza oferta to laweta Poznań, czyli profesjonalny transport uszkodzonych i niesprawnych samochodów. Doświadczenie pracowników, szybki czas reakcji i zaangażowanie w realizację usług sprawiają, że uratowaliśmy z trudnej sytuacji już wielu kierowców. Dzięki temu masz pewność, że wiemy, co robimy, a Twój samochód jest w dobrych rękach.

Kiedy możesz do nas zadzwonić? Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie planuje nieszczęśliwych wypadków na drodze, dlatego holowanie Poznań to usługa całodobowa. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, zadzwoń. Zadbamy o bezpieczny transport Twojego pojazdu o każdej porze: rano, w nocy, w godzinach szczytu i w weekendy.

Holowanie Poznań – w jakich sytuacjach pomagamy?

Myślisz, że laweta i holowanie nie są ofertą dla Ciebie? Jeśli masz samochód i jeździsz po Poznaniu, to zdecydowanie warto zapisać nasz numer i zawsze mieć go pod ręką. Nawet jeśli do tej pory nie przydarzyła Ci się żadna niebezpieczna sytuacja na drodze, dobrze być przygotowanym na różne sytuacje. Pomoc drogowa i autoholowanie często okazują się koniecznością. Z naszych usług skorzystasz, jeśli będąc w Poznaniu:

 • przydarzy Ci się kolizja lub wypadek drogowy,
 • Twój samochód zjedzie do rowu w wyniku słabej widoczności lub chwilowej nieuwagi,
 • pojazd będzie miał poważną awarię, np. silnika, układu hamulcowego czy sprzęgła,
 • potrącisz zwierzę i mocno uszkodzisz auto,
 • zauważysz, że Twoje auto zostało uszkodzone na parkingu.

W takich sytuacjach nie warto ryzykować. Jazda autem, które ma awarię lub nie jest do końca sprawne w wyniku uszkodzenia, jest niebezpieczna. Z kolei pozostawienie pojazdu na drodze może stwarzać zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Właśnie dlatego pomoc drogowa 24h Poznań to najlepszy wybór dla Ciebie, Twojego auta i innych kierowców!

Laweta Poznań – sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować

Interesuje Cię tania pomoc drogowa, ale nie mieszkasz w Poznaniu? Nasz cennik jest atrakcyjny, a usługi obejmują również drogę ekspresową S5 oraz inne miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą:

 • pomoc drogowa Mosina,
 • pomoc drogowa Stęszew,
 • pomoc drogowa Luboń.

Oprócz holowania uszkodzonych pojazdów, w naszej ofercie znajduje się również auto detailing Poznań. Skorzystaj z usług Waselczyk Garage, by mieć pewność, że Twój samochód jest w najlepszych rękach! Sprawdź całą ofertę, jaką przygotowaliśmy dla Twojego auta:

 

Pomoc drogowa Poznań – profesjonalne wsparcie w każdej sytuacji

Niezależnie od tego, czy doświadczyłeś nieprzyjemnej stłuczki, poważnego wypadku, czy też Twój samochód z niewiadomych przyczyn odmówił posłuszeństwa, nasza pomoc drogowa – Poznań jest zawsze do Twojej dyspozycji. Waselczyk Garage to pewność profesjonalnej obsługi na wysokim poziomie, w każdym momencie dnia i nocy. Zajmujemy się kompleksowym holowaniem uszkodzonych oraz niesprawnych pojazdów.

Laweta Poznań – gwarancja bezpiecznego przejazdu Twojego auta

Jak działa Waselczyk Garage? Nasza oferta: laweta – Poznań  to profesjonalne usługi transportu uszkodzonych i niesprawnych pojazdów. Doświadczenie naszych pracowników, szybki czas reakcji oraz zaangażowanie w realizację usług sprawia, że z powodzeniem radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi sytuacjami.

 

Holowanie Poznań – pomoc 24h na dobę

Świadomość, że mogą zdarzyć się nieplanowane sytuacje na drodze, motywuje nas do świadczenia usług non-stop. Holowanie – Poznań to usługa, z której możesz skorzystać o każdej porze – rano, w nocy, w godzinach szczytu i w weekendy. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić bezpieczny transport Twojego pojazdu, kiedy tylko go potrzebujesz.

 

Auto pomoc Poznań – zapewniamy wsparcie na drodze

Sytuacje wymagające interwencji auto pomocy Poznań mogą zdarzyć się każdemu kierowcy. Mogą to być nie tylko kolizje drogowe, ale także awarie silnika, układu hamulcowego czy choćby moment nieuwagi powodujący zjechanie do rowu. Dlatego warto zapisać nasz numer i mieć go zawsze pod ręką. Nasza auto pomoc Poznań to gwarancja szybkiego i efektywnego rozwiązania w każdej drogowej sytuacji.

 

Pomoc drogowa Luboń – korzystaj z naszych usług poza Poznaniem

Nie mieszkasz w Poznaniu, ale potrzebujesz profesjonalnej pomocy drogowej? Bez obaw, nasze usługi obejmują również przyległe miasta, w tym Luboń. Pomoc drogowa – Luboń to taka sama profesjonalna usługa, jaką zapewniamy w Poznaniu. Skontaktuj się z nami, a będziesz miło zaskoczony atrakcyjnym cennikiem i jakością naszych usług.

 

Zaufaj specjalistom z Waselczyk Garage

Oferta Waselczyk Garage –  to nie tylko pomoc drogowa – Poznań, laweta – Poznań czy holowanie – Poznań. To także kompleksowe wsparcie z zakresu utrzymania i kosmetyki samochodowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były nie tylko na najwyższym poziomie, ale również dostępne dla jak najszerszego grona Klientów. Sprawdź sam, co możemy Ci zaoferować: