auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200
Pomoc drogowa 24h

Holowanie i pomoc drogowa Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Stłuczka? Poważny wypadek? Jeśli Twój samochód mocno ucierpiał i nie jest w stanie jechać, z pomocą przychodzi nasza pomoc drogowa Poznań! Świadczymy usługi przez całą dobę, więc możesz na nas liczyć, nawet gdy kolizja wydarzy się w środku nocy. Niezależnie od charakteru uszkodzeń sprawnie dowieziemy Twoje auto do warsztatu. Dzięki temu stres związany ze zdarzeniem będzie mniejszy i nie będziesz się martwić o bezpieczeństwo pojazdu. Zapraszamy do skorzystania z usług Waselczyk Garage – to profesjonalna auto pomoc Poznań.

Autoholowanie Poznań obejmuje usługi pomocy drogowej do 7 ton oraz transport:

 • samochodów osobowych i dostawczych,
 • pojazdów uszkodzonych i powypadkowych,
 • ciągników oraz maszyn rolniczych,
 • wózków widłowych.
Handsome middle age man working in towing service on the road. R

Pomoc drogowa Poznań

Nasza oferta to laweta Poznań, czyli profesjonalny transport uszkodzonych i niesprawnych samochodów. Doświadczenie pracowników, szybki czas reakcji i zaangażowanie w realizację usług sprawiają, że uratowaliśmy z trudnej sytuacji już wielu kierowców. Dzięki temu masz pewność, że wiemy, co robimy, a Twój samochód jest w dobrych rękach.

Kiedy możesz do nas zadzwonić? Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie planuje nieszczęśliwych wypadków na drodze, dlatego holowanie Poznań to usługa całodobowa. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, zadzwoń. Zadbamy o bezpieczny transport Twojego pojazdu o każdej porze: rano, w nocy, w godzinach szczytu i w weekendy.

Holowanie Poznań – w jakich sytuacjach pomagamy?

Myślisz, że laweta i holowanie nie są ofertą dla Ciebie? Jeśli masz samochód i jeździsz po Poznaniu, to zdecydowanie warto zapisać nasz numer i zawsze mieć go pod ręką. Nawet jeśli do tej pory nie przydarzyła Ci się żadna niebezpieczna sytuacja na drodze, dobrze być przygotowanym na różne sytuacje. Pomoc drogowa i autoholowanie często okazują się koniecznością. Z naszych usług skorzystasz, jeśli będąc w Poznaniu:

 • przydarzy Ci się kolizja lub wypadek drogowy,
 • Twój samochód zjedzie do rowu w wyniku słabej widoczności lub chwilowej nieuwagi,
 • pojazd będzie miał poważną awarię, np. silnika, układu hamulcowego czy sprzęgła,
 • potrącisz zwierzę i mocno uszkodzisz auto,
 • zauważysz, że Twoje auto zostało uszkodzone na parkingu.

W takich sytuacjach nie warto ryzykować. Jazda autem, które ma awarię lub nie jest do końca sprawne w wyniku uszkodzenia, jest niebezpieczna. Z kolei pozostawienie pojazdu na drodze może stwarzać zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Właśnie dlatego pomoc drogowa 24h Poznań to najlepszy wybór dla Ciebie, Twojego auta i innych kierowców!

Laweta Poznań – sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować

Interesuje Cię tania pomoc drogowa, ale nie mieszkasz w Poznaniu? Nasz cennik jest atrakcyjny, a usługi obejmują również drogę ekspresową S5 oraz inne miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą:

 • pomoc drogowa Mosina,
 • pomoc drogowa Stęszew,
 • pomoc drogowa Luboń.

Oprócz holowania uszkodzonych pojazdów, w naszej ofercie znajduje się również auto detailing Poznań. Skorzystaj z usług Waselczyk Garage, by mieć pewność, że Twój samochód jest w najlepszych rękach! Sprawdź całą ofertę, jaką przygotowaliśmy dla Twojego auta: