auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200

WIEMY, JAK WAŻNY JEST KAŻDY DETAL

Mycie detailingowe Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Zależy Ci, by Twój samochód był idealnie czysty? W takim razie skorzystaj z usługi detailingowe mycie auta. To złożony, wieloetapowy proces, który ma na celu pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń z karoserii za pomocą specjalnie dobranych, delikatnych środków i narzędzi. W efekcie lakier prezentuje się jak nowy – jest lśniący i pozbawiony nawet najdrobniejszych mankamentów. Serdecznie zapraszamy do naszego studia auto detailing Poznań – zadbamy o piękny wygląd Twojego samochodu.

Na czym polega detailingowe mycie auta?

Mycie detailingowe to przede wszystkim dokładne mycie kół oraz karoserii auta. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, należy podzielić proces na kilka etapów i wykorzystać różne techniki czyszczenia, m.in. mycie na dwa wiadra oraz glinkowanie. Podczas mycia detailingowego stosuje się specjalne środki do samochodów, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia. Co istotne, są one w pełni bezpieczne – nie musisz więc martwić się o uszkodzenia lakieru.

Efektem mycia detailingowego jest nieskazitelnie czysty, lśniący samochód i idealnie gładki lakier pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń i osadów. Warto zdecydować się na tę usługę, by cieszyć się pięknym wyglądem auta.

Mycie detailingowe Poznań – przekaż swoje auto w ręce profesjonalistów

Mycie detailingowe Poznań jest usługą, którą wykonujemy z najwyższą precyzją – docieramy nawet do trudno dostępnych zakamarków i nie pomijamy żadnych detali. Stosujemy wyłącznie sprawdzone środki czyszczące i narzędzia, tak by proces był w pełni bezpieczny dla auta, a rezultat satysfakcjonujący dla klienta. Szanujemy Twój czas, dlatego zapewniamy terminową realizację usługi oraz pełen profesjonalizm.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą Waselczyk Garage. Działamy jako myjnia ręczna Poznań, świadczymy szereg usług car detailingowych, wykonujemy prace lakiernicze. Możesz na nas liczyć również w przypadku stłuczki czy awarii samochodu – oferujemy pomoc drogową 24h.

Umów wizytę

Masz dodatkowe pytania? A może od razu chcesz zarezerwować termin usługi – mycie detailingowe Poznań? Skontaktuj się z nami już teraz.


    Zobacz, jak łatwo

    nas znaleźć