auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200

WIEMY, JAK WAŻNY JEST KAŻDY DETAL

Polerowanie lakieru Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Twoje auto nie wygląda już tak dobrze jak w dniu zakupu? Wiemy, jak temu zaradzić. Jedną z naszych usług jest korekta i polerowanie lakieru Poznań, czyli dokładna renowacja powłoki lakierniczej. Jeśli na Twoim aucie widać drobne rysy, a karoseria już dawno przestała lśnić, to znak, że czas zgłosić się do Waselczyk Garage. Nasze studio auto detailing Poznań specjalizuje się w zabiegach poprawiających wygląd lakieru. Korzystamy ze sprawdzonych środków i narzędzi, wykonujemy zabiegi precyzyjnie i dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam pojazdów. Dzięki temu możesz przekazać nam samochód bez żadnych obaw – wróci do Ciebie w idealnym stanie wizualnym.

 

 

Na czym polega polerowanie lakieru Poznań?

Korekta i polerowanie samochodu Poznań w Waselczyk Garage to propozycja dla wymagających. W ramach usługi dokonamy dokładnej weryfikacji stanu powłoki Twojego auta i ocenimy, jakie prace są niezbędne do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Odświeżymy lakier, przywrócimy mu dawny blask i usuniemy wszelkie zarysowania – również te mało zauważalne. Dokładność w realizacji usługi jest kluczowa dla rezultatu końcowego, dlatego nie pominiemy żadnego detalu. Dzięki temu Twoje auto będzie wyglądać jakby właśnie wyjechało z salonu. Możemy także zaproponować Ci dodatkowe zabezpieczenie lakieru, tak by uzyskany efekt utrzymywał się jak najdłużej.

 

Jeśli nie możesz już patrzeć na porysowaną, pozbawioną blasku, matową powłokę, korekta lakieru Poznań to najlepsze, co możesz zrobić – dla siebie i swojego samochodu.

 

 

Polerowanie samochodu Poznań – Twoje auto w rękach specjalistów

Polerowanie auta Poznań w naszym studiu to bezpieczny wybór – nie uznajemy półśrodków, a do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym, pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu nie musisz się martwić, że po drodze coś pójdzie nie tak, a zabieg zostanie wykonany niedokładnie. Twoje zadowolenie przy odbiorze samochodu jest dla nas absolutnym priorytetem!

 

Waselczyk Garage to studio car detailingu, lakiernik samochodowy Poznań oraz pomoc drogowa 24/7. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Umów wizytę

Masz dodatkowe pytania? A może od razu chcesz zarezerwować termin usługi – korekta lakieru Poznań? Skontaktuj się z nami już teraz.


    Zobacz, jak łatwo

    nas znaleźć