auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200
Lakiernia

Lakiernik Poznań

Waselczyk Garage to dużo więcej niż studio car detailingu – działamy również jako lakiernik samochodowy Poznań. Z naszą pomocą Twoje auto odzyska nieskazitelny wygląd po drobnej kolizji czy niespodziewanym spotkaniu ze słupkiem. Dlaczego warto nam zaufać? Mamy wieloletnie doświadczenie w usługach lakierniczych – w tym czasie wypracowaliśmy niezawodne rozwiązania, które pozwalają nam wykonywać prace sprawnie i precyzyjnie. Dzięki temu masz pewność, że szybko odzyskasz swoje auto, a po uszkodzeniach nie będzie śladu. Jeśli chcesz, by Twoim samochodem zajął się sprawdzony lakiernik Poznań, zapraszamy do kontaktu!

 

 

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

 

 

Lakiernik samochodowy Poznań – zaufaj specjalistom z Waselczyk Garage

Ubytki w lakierze, nieestetyczne otarcia, zarysowania – wszystko to sprawia, że auto prezentuje się mało imponująco. Na szczęście nie musisz akceptować takiego stanu rzeczy. Nasza lakiernia Luboń zrobi wszystko, by karoseria w Twoim aucie wyglądała jak nowa. W ramach usługi przygotujemy pojazd do lakierowania, naniesiemy nową farbę za pomocą specjalistycznych narzędzi, a na koniec wypolerujemy samochód. Nie pominiemy żadnego szczegółu – nawet trudno dostępne miejsca nie stanowią dla nas wyzwania. Nasza lakiernia Poznań zawsze wydaje klientom auta w idealnym stanie wizualnym.

 

Zespół Waselczyk Garage przykłada dużą wagę do precyzji i starannie wykonuje wszelkie prace renowacyjne w tym wyprawki lakiernicze. Jako lakiernik Luboń dbamy też o terminowość – bo szanujemy Twój czas. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

 

 

Lakiernik Poznań – bezpieczeństwo i wysoka jakość usług

Stworzyliśmy nasze studio car detailingu z pasji do samochodów – kochamy to, co robimy, i w 100% angażujemy się w powierzone nam zadania. Zdajemy sobie jednak sprawę, że pasja to nie wszystko, dlatego systematycznie się szkolimy i podnosimy standard naszych usług. Korzystamy z bezpiecznych, sprawdzonych rozwiązań, więc nie musisz się martwić o swoje auto – zadbamy o nie jak o własne.

 

Oprócz tego, że działamy jako lakiernik samochodowy Luboń, realizujemy też szereg innych usług. Sprawdź, co oferuje nasze studio auto detailing Poznań:

 

Front of a sports car black and red car