auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200
Lakiernia

Lakiernik Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Słupki i krawężniki w dzisiejszych czasach wyrastają jak grzyby po deszczu. W jednej chwili na pełnym relaksie jedziesz, cofasz bądź parkujesz, aż tu nagle… Wszyscy doskonale wiemy co było później. Jeśli wydarzyło się coś nieprzewidzianego i potrzebujesz skorzystać z pomocy lakiernika, zapraszamy do nas. Najpierw otrzemy Twoje łzy, podniesiemy na duchu i pokrzepimy złamane serduszko. Później sprawimy, że będziesz mógł kompletnie zapomnieć o przykrym incydencie. Wszystko, oczywiście z zachowaniem najwyższej staranności.

Oferujemy:

  • Lakierowanie samochodów osobowych i dostawczych
  • Wyprawki lakiernicze
  • Polerowanie
Front of a sports car black and red car