auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200

WIEMY, JAK WAŻNY JEST KAŻDY DETAL

Folia ochronna na samochód Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

W Twoim garażu stoi nowe auto i zastanawiasz się co możesz zrobić, by o nie zadbać? Oklejanie samochodów Poznań to świetna opcja dla Ciebie! Dzięki zastosowaniu innowacyjnej foli ochronnej PPF Twoje auto będzie wyglądać jak nowe o wiele dłużej! Jak to możliwe? Wszystko dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i doświadczenia naszych specjalistów! Waselczyk Garage to miejsce, w którym codziennością jest oklejanie małych aut i dużych samochodów oraz innych pojazdów w mieście Poznań, oraz Luboń. Przekonaj się jak wiele możesz zyskać dzięki zastosowaniu folii ochronnej PPF. Uchronisz się przed wieloma kosztowymi usterkami karoserii, a lakier będzie lśnił, jakby Twoje auto dopiero co wyjechało z salonu. Zapraszamy cały Poznań na oklejanie samochodów w naszym warsztacie!

 

Oklejanie dużych samochodów i małych aut

 

Zastanawiasz się, czy folia ochronna na samochód Poznań to dobra opcja? Wielu pasjonatów motoryzacji i nie tylko przekonało się już o jej skuteczności. Dlaczego warto postawić na oklejanie samochodów folią w Poznaniu? Folia ochronna PPF to takie korzyści, jak:

 

  • zabezpiecza lakier przed czynnikami zewnętrznymi, m.in. otarciami, zarysowaniami, a nawet uderzenia kamieni,
  • ma właściwości hydrofobowe i nadaje karoserii niezwykły połysk,
  • nie wpływa na nią działanie chemii samochodowej, soli i jest odporna na różne czynniki atmosferyczne,
  • mają właściwości samoregeneracji – drobne ryski znikają pod wpływem ciepła.

 

A może interesuje Cię zmiana koloru auta Poznań? To także jest możliwe przy zastosowaniu folii ochronnej PPF! Oklejanie aut to rewelacyjna opcja dla firm i mieszkańców Poznania.

 

Dlaczego warto postawić na oklejanie samochodów w Waselczyk Garage Poznań?

 

Jeśli chcesz postawić na oklejanie samochodów folią lub zmianę koloru auta w Poznaniu, a korzystna cena to jeden z warunków skontaktuj się z nami! Z nami warto współpracować, o czym przekonały się już setki kierowców. Omówimy Twoje oczekiwania, przedstawimy cennik i zaproponujemy dogodny termin na oklejanie samochodów w Poznaniu.

 

Sprawdź także nasze inne usługi:

 

 

Zapraszamy!

Umów wizytę

Masz dodatkowe pytania? A może od razu chcesz zarezerwować termin usługi – folia ochronna PPF na samochód w Poznaniu? Skontaktuj się z nami już teraz.


    Zobacz, jak łatwo

    nas znaleźć