auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200

WIEMY, JAK WAŻNY JEST KAŻDY DETAL

Usuwanie rys SSR z lakieru Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Usuwanie rys Poznań to prosty i sprawdzony sposób na pozbycie się szpecących twój samochód rys na karoserii oraz szybach. Sprawdź, jak możemy poradzić sobie z zarysowaniami obecnymi na Twoim samochodzie i zapoznaj się z naszą ofertą usuwania rys SSR Poznań.

 

Usuwanie rys SSR — co to za metoda?

 

Usuwanie rys metodą SSR (z ang. Sprayless Scratch Repair) to jedna z najnowocześniejszych metod radzenia sobie z zarysowaniami na karoserii. Nie wymaga ona malowania karoserii ponownie, dzięki czemu zyskuje w ostatnim czasie na popularności. W trakcie usuwania rys z lakieru w Poznaniu wykorzystujemy specjalny preparat, który służy do wypełniania ubytków. Ma on przypominać lakier i po dokładnym polerowaniu okolicy, w którym został zastosowany, odróżnienie go od reszty karoserii to naprawdę trudne zadanie. Z pomocą metody SSR można sprawnie usunąć różne małe zarysowania, ślady przetarć powstałe na parkingach, czy też odpryski na powierzchni lakieru. Zapraszamy Cię do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą usuwania rys nowoczesną metodą SSR.

 

Waselczyk Garage — auto detailing Poznań

 

Samochód to dla Ciebie coś więcej niż tylko środek transportu? Auto detailing Poznań to szereg usług stworzonych z myślą o Tobie i Twoim ukochanym pojeździe. Dzięki nam twoje auto będzie wyglądać lepiej niż w momencie zakupu i szybko zacznie zachwycać na ulicy. Usługi auto detailingu to nowoczesne podejście do dbania o czystość i stan samochodu osobowego. Samochody to nasza pasja i dlatego wykonując zlecone przez Ciebie usługi, zawsze indywidualnie podchodzimy do auta i dbamy o nie tak dobrze, jak tylko to możliwe. Dzięki temu masz gwarancję tego, że Twój samochód wróci do Ciebie w świetnej kondycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą car detailingu, w której znajdziesz takie usługi, jak:

 

Umów wizytę

Masz dodatkowe pytania? A może od razu chcesz zarezerwować termin usługi – usuwanie rys SSR Poznań? Skontaktuj się z nami już teraz.


    Zobacz, jak łatwo

    nas znaleźć