auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200

WIEMY, JAK WAŻNY JEST KAŻDY DETAL

Przygotowanie samochodu do sprzedaży Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Planujesz zmienić samochód? Przygotowanie auta do sprzedaży Poznań sprawi, że szybko znajdziesz chętnych na swój pojazd i dokonasz transakcji na korzystnych warunkach. Zadbamy, by Twój samochód prezentował się jak nowy: był czysty, pozbawiony rys i innych śladów użytkowania. W efekcie jego wartość się zwiększy, a liczba potencjalnych nabywców wzrośnie. Jeśli zależy Ci na najwyższych standardach usługi, już dzisiaj umów się na wizytę w naszym studiu auto detailing Poznań.

Przygotowanie auta do sprzedaży Poznań – inwestycja, która się zwraca

Przygotowanie samochodu do sprzedaży to usługa, którą dostosowujemy do stanu auta oraz oczekiwań klienta. Może obejmować m.in.:

  • mycie samochodu oraz czyszczenie wnętrza pojazdu,
  • detailing komory silnika,
  • usunięcie rys i polerowanie lakieru.

Wykonujemy także pranie tapicerki samochodowej Poznań. Dzięki tak rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie sprawić, że używane auta wyglądają jak nowe.

Czy warto zdecydować się na tę usługę? Jeśli chcesz podnieść wartość pojazdu, to zdecydowanie tak. Potraktuj przygotowanie auta do sprzedaży jak inwestycję, która zwróci Ci się w momencie sprzedaży samochodu. Czyste, odświeżone wnętrza pojazdu, brak zarysowań, zadbany silnik – wszystko to znacząco wpływa na zainteresowanie ofertą.

Auto detailing Poznań – bezpieczeństwo i profesjonalizm

W Waselczyk Garage do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy dokładni, działamy kompleksowo i nie pomijamy żadnego detalu. Dodatkowo korzystamy ze sprawdzonych i bezpiecznych środków, dzięki czemu samochody wyjeżdżają od nas w doskonałym stanie. Masz więc pewność, że możesz nam zaufać.

Chcesz umówić się na przygotowanie auta do sprzedaży lub zapytać o cennik? Napisz do nas lub zadzwoń. A jeśli nie masz w planach sprzedaży samochodu, zapoznaj się z pozostałą ofertą Waselczyk Garage. Wykonujemy wiele zabiegów, w tym:

Zapraszamy!

Umów wizytę

Masz dodatkowe pytania? A może od razu chcesz zarezerwować termin usługi – przygotowanie auta do sprzedaży Poznań? Skontaktuj się z nami już teraz.


    Zobacz, jak łatwo

    nas znaleźć