auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200

WIEMY, JAK WAŻNY JEST KAŻDY DETAL

Ozonowanie samochodu Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Ozonowanie samochodu Poznań to usługa, która pozwoli Ci w znacznym stopniu oczyścić auto z brzydkich zapachów, czy też szkodliwych drobnoustrojów. Zobacz, dlaczego warto zabrać swoje auto na ozonowanie i na czym dokładnie polega ten proces.

 

Ozonowanie samochodu — na czym polega i dlaczego warto je przeprowadzać?

 

Ozowanie auta to niezwykle prosta procedura, która polega na rozprowadzeniu cząsteczek ozonu po całej kabinie auta. Ozon to związek składający się z trzech atomów tlenu. W naturze znany jest przede wszystkim z tworzenia warstwy ozonowej, która chroni nas przed nadmiernym wpływem promieniowania UV. Oprócz tego wykazuje jednak właściwości aseptyczne, przez co pozwala na poradzenie sobie z wieloma szkodliwymi związkami.

Gdy zdecydujesz się na ozowanie auta Poznań, do Twojego samochodu na określony czas wtłoczymy odpowiednią ilość cząsteczek ozonu z pomocą specjalnej maszyny, która go wytwarza. W ten sposób większość zanieczyszczeń zostanie utlenionych i rozpadnie się na mniej złożone cząsteczki, a także ulotni poza auto. Dzięki temu pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów, a także wirusów, bakterii, grzybów, czy nawet pleśni. Skuteczność ozonowania pojazdu jest naprawdę wysoka i ta procedura pozwala poradzić sobie nawet z zapachami takimi jak woń papierosów, farby, lakieru, zwierząt czy też jedzenia.

 

Waselczyk Garage — auto detailing w Poznaniu

 

Zadbaj o swój samochód i sprawdź ofertę Waselczyk Garage. Oferujemy auto detailing Poznań, czyli kompleksowy zakres usług, które mają na celu sprawienie, by Twoje auto wyglądało i pachniało niczym samochód, który właśnie opuścił salon. W trakcie auto detailingu używamy tylko najlepszych preparatów opracowanych z myślą o dbaniu o samochody osobowe z wewnątrz i z zewnątrz. Korzystając z naszej rozbudowanej oferty, możesz liczyć nie tylko na ozonowanie auta, ale też na takie usługi, jak:

 

Umów wizytę

Masz dodatkowe pytania? A może od razu chcesz zarezerwować termin usługi – ozonowanie samochodu Poznań? Skontaktuj się z nami już teraz.


    Zobacz, jak łatwo

    nas znaleźć