auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200

WIEMY, JAK WAŻNY JEST KAŻDY DETAL

Niewidzialna wycieraczka Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Osiągnij lepszą widoczność podczas jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych dzięki usłudze niewidzialna wycieraczka Poznań. W Waselczyk Garage wiemy, jak ważne jest maksymalne bezpieczeństwo na drodze, dlatego oferujemy klientom aplikację specjalnej powłoki ochronnej o właściwościach hydrofobowych. Cały proces nałożenia preparatu wykonujemy precyzyjnie, tak by efekt był dla Ciebie w pełni zadowalający.

 

Jak działa niewidzialna wycieraczka?

Niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoki komfort jazdy. Efektem aplikacji preparatu jest natychmiastowe spływanie kropli deszczu z powierzchni szyb pod wpływem pędu powietrza. Nie musisz więc martwić się o zmniejszenie widoczności nawet podczas intensywnej ulewy. Dodatkowo, dzięki działaniu niewidzialnej wycieraczki będzie Ci łatwiej usunąć brud z szyb. Ich idealnie gładka powierzchnia sprawia, że czyszczenie jest dużo prostsze.

 

Niewidzialna wycieraczka Poznań – na czym polega usługa?

W ramach usługi niewidzialna wycieraczka Poznań dokładnie umyjemy szyby w Twoim samochodzie. W ten sposób uzyskamy czystą powierzchnię, wolną od wszelkich zanieczyszczeń i osadów. Kolejny krok to nałożenie wycieraczki w sprayu. Zrobimy to dokładnie, tak by nie pominąć żadnego fragmentu. Płyn niewidzialna wycieraczka, który stosujemy, ma bardzo dobrą jakość. Masz więc pewność, że efekt utrzyma się przez długi czas, a woda będzie swobodnie spływać po szybie nawet przy małej prędkości.

 

Zwiększ komfort i bezpieczeństwo jazdy z Waselczyk Garage

Jeśli chcesz umieścić niewidzialną wycieraczkę na przedniej, tylnej lub bocznej szybie pojazdu, wystarczy skontaktować się z naszym studiem auto detailing Poznań. Oferujemy również szereg innych usług, takich jak:

Możesz powierzyć nam auto bez żadnych obaw – jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Serdecznie zapraszamy!

Umów wizytę

Masz dodatkowe pytania? A może od razu chcesz zarezerwować termin usługi – niewidzialna wycieraczka Poznań? Skontaktuj się z nami już teraz.


    Zobacz, jak łatwo

    nas znaleźć