auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200

WIEMY, JAK WAŻNY JEST KAŻDY DETAL

Detailing wnętrza Poznań – czyszczenie auta w środku

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Szukasz miejsca, do którego warto wybrać się na czyszczenie samochodu Poznań? Nie szukaj dalej. Zajmujemy się detailingiem wnętrza i mamy w tym duże doświadczenie. A ponieważ jest to również nasza pasja, możesz być pewien, że zostawiając u nas samochód odbierzesz go w zdecydowanie lepszym stanie. Celujemy w to, żeby wyglądał, jakby dopiero wyjechał z salonu. Zobacz, na czym polega nasza oferta i kiedy warto zdecydować się na czyszczenie auta w środku Poznań.

Czyszczenie wnętrza samochodu Poznań

O ile czyszczenie wnętrza samochodu Poznań można wykonać samodzielnie przy pomocy powszechnie dostępnych sprzętów i kosmetyków samochodowych dostępnych nawet w sklepach, to detailing jest już wejściem na kolejny poziom. To dużo więcej niż zwykłe odkurzanie i mycie.

Przed rozpoczęciem prac detailingowych wykonujemy inspekcję wnętrza samochodu, oceniając jego stan i czynności, które trzeba będzie wykonać. Konsultujemy je z klientem i jeśli wyrazi zgodę, rozpoczynamy czyszczenie auta Poznań, na które składają się następujące czynności:

 • odkurzanie całego wnętrza,
 • pranie dywanów i tapicerki specjalnie dobranymi środkami,
 • czyszczenie boków drzwi i materiału na suficie,
 • mycie elementów z winylu i plastiku specjalnymi szczotkami i środkami o odpowiednim pH,
 • czyszczenie skór i elementów skórzanych,
 • polerowanie elementów z drewna, stali i carbonu,
 • usuwanie osadów z szyb i mycie ich środkami żelującymi,
 • suszenie wnętrza,
 • nakładanie środków zabezpieczających przed promieniowaniem UV na elementy z plastiku i winylu,
 • nakładanie wosków na elementy drewniane, stalowe i carbonowe,
 • pielęgnacja skóry wraz z maskowaniem rys, ubytków i nakładaniem odżywki,
 • zabezpieczenie dywanów i tapicerki impregnatami.

Zakres przeprowadzonych prac może się różnić w zależności od stanu zabrudzeń, stosowanych zabezpieczeń i oczekiwań Klienta. Detailing wnętrza Poznań za każdym razem wyceniamy indywidualnie. Jednak ze względu na wieloletnie kontakty z dostawcami sprzętów i środków pielęgnacyjnych możemy zapewnić konkurencyjne na poznańskim rynku ceny.

Czyszczenie auta w środku Poznań – kiedy warto się na nie zdecydować?

Często wykonujemy detailing wnętrza, kiedy przyjmujemy zlecenia na przygotowanie auta do sprzedaży Poznań. Jeśli zależy Ci na sprzedaży z jak najlepszym efektem, dobrym pomysłem jest przygotowanie nie tylko z zewnątrz, ale również czyszczenie auta w środku. Po starannym detailingu wnętrza samochód znacznie lepiej prezentuje się na zdjęciach, robi też lepsze wrażenie podczas jazdy próbnej. A to znacząco zwiększa szanse na korzystną transakcję.

Na mycie detailingowe zgłaszają się również Klienci, którzy zmagają się ze szczególnie trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, takimi jak ślady po gaśnicy, zalaniu, albo potrzebują renowacji wymagających elementów wykończenia: skórzanej tapicerki czy drewnianych detali. Pomagamy tam, gdzie domowe sposoby zawodzą.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich fanów motoryzacji z Poznania i całej Wielkopolski. Zostawiając nam samochód, możesz być pewien, że oddajesz go w dobre ręce. Waselczyk Garage to najlepszy auto detailing Poznań – i mówimy to z pełnym przekonaniem. Sprawdź również:

Umów wizytę

Masz dodatkowe pytania? A może od razu chcesz zarezerwować termin usługi – czyszczenie samochodu Poznań? Skontaktuj się z nami już teraz.


  Zobacz, jak łatwo

  nas znaleźć