auto detailing 720 803 809 Pomoc drogowa 24h 603 853 200

WIEMY, JAK WAŻNY JEST KAŻDY DETAL

Impregnacja dachu cabrio Poznań

Co nas wyróżnia

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Jeśli podejmujemy się zlecenia, wykonujemy je w ustalonym terminie. Nie ma, że boli! A nawet jak już zaboli, jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji – rozmawiamy, ustalamy tak aby obie strony były zadowolone.

Dokładność

Zdarzyło Ci się machnąć ręką na niedokładnie wykonaną usługę? A może wracać w celu złożenia reklamacji? Nie z nami takie numery! Do nas wrócisz, ale wyłącznie ze względu na precyzyjnie wykonaną robotę.

Pozytywne nastawienie

Kochamy to co robimy, dlatego u nas nikt nie pracuje za karę. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a Twoje pozytywne doświadczenia związane z obsługą klienta oraz samą wykonaną usługą są dla nas priorytetem.

Konserwacja dachu cabrio Poznań to usługa, z której powinien skorzystać praktycznie każdy właściciel kabrioletu. W przypadku takich samochodów dach to zawsze najsłabszy punkt więc dobre zadbanie o niego ma przeogromne znaczenie. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci w czyszczeniu i impregnacji dachu cabrio w Poznaniu.

 

Konserwacja dachu cabrio Poznań — przygotuj swoje auto na każde warunki

 

Kabriolety to piękne samochody, które zapewniają masę frajdy w okresie letnim. Są jednak momenty, w których jesteśmy zmuszeni do tego, by rozłożyć dach i schronić się pod nim. Aby jednak taki dach mógł nas dobrze chronić, konieczna jest jego odpowiednia pielęgnacja. Szczególnie jeśli w Twoim samochodzie typu cabrio, masz zamontowany dach materiałowy, który charakteryzuje się znacznie niższą wytrzymałością. Jeśli interesuje Cię czyszczenie dachu cabrio Poznań oraz jego kompleksowa konserwacja obejmująca też zaimpregnowanie materiału specjalnymi preparatami, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W trakcie czyszczenia dachu korzystamy jedynie z preparatów dedykowanych do takich powierzchni, które znacząco wydłużają ich żywotność.

 

Waselczyk Garage — auto detailing Poznań

 

Jeśli chcesz skorzystać z oferty auto detailng Poznań, to zapraszamy Cię do sprawdzenia oferty Waselczyk Garage. Dla nas samochody i motoryzacja to pasja, dzięki czemu masz pewność, że Twoim autem zajmują się zagorzali pasjonaci, którzy doskonale wiedzą, czego pojazd potrzebuje, by świetnie się prezentował. Korzystając z naszej oferty, możesz również postawić na pełen auto detailing. W jego skład wchodzą takie usługi,jak mycie samochodu, dokładne czyszczenie wnętrza, czy zabiegi konserwacyjne. Sprawdź też nasze pozostałe usługi:

 

Umów wizytę

Masz dodatkowe pytania? A może od razu chcesz zarezerwować termin usługi – konserwacja dachu cabrio Poznań? Skontaktuj się z nami już teraz.


    Zobacz, jak łatwo

    nas znaleźć